Офіційний сайт Сквирського РЦДЮТ
Меню сайту



Корисні посилання







Головна » 2018 » Квітень » 2 » 02.04.2018 - Змагання з техніки пішохідного туризму
18:33
02.04.2018 - Змагання з техніки пішохідного туризму

Підведені підсумки районних змагань з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях серед учнівської молоді

З метою популяризації дитячо-юнацького пішохідного туризму в районі, виявлення кращих команд і спортсменів 31 березня 2018 року на базі Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 відбулися районні змагання з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях серед учнівської молоді.

У змаганнях взяли участь 8 команд із 8 навчальних закладів Сквирського району, а саме: Сквирських ЗОШ І-ІІІ ст. № 2,3, Сквирського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №4 - дитячий садок», Сквирського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ», Оріховецького, Буківського, Чубинецького НВК, Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості.

До програми змагань входили: особисто-командна дистанція «В’язання вузлів», особисто-командна дистанція «Смуга перешкод».  

За рішенням суддівської колегії переможцями та призерами районних змагань з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях стали:

в особистому заліку на особисто-командній дистанції «В’язання вузлів»:

І місце – Пашкевич Давид, учень 11 класу Сквирського НВО «ЗОШ  І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ»;

ІІ місце – Грабовський Михайло, учень 9 класу Чубинецького НВК;

ІІІ місце – Кобернюк Владислав, учень 10 класу Буківського НВК;

І місце – Демеденко Ірина, учениця 9 класу Чубинецького НВК;

ІІ місце – Лясківська Аліна, вихованка гуртка «Пішохідний туризм» Сквирського РЦДЮТ;

ІІІ місце – Адамчук Надія, учениця 7 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3.

 

У командному заліку на особисто-командній дистанції «В’язання вузлів»:

І місце – команда Чубинецького НВК;

ІІ місце – команда Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІІ місце – команда Сквирського НВО «ЗОШ  І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ».

 

В особистому заліку на особисто-командній дистанції  «Смуга перешкод»:

І місце – Кобернюк Владислав, учень 10 класу Буківського НВК;

ІІ місце – Пашкевич Давид, учень 11 класу Сквирського НВО «ЗОШ  І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ»;

ІІІ місце – Яценко В'ячеслав, учень 4 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

І місце – Лясківська Аліна, вихованка гуртка «Пішохідний туризм» Сквирського РЦДЮТ;

ІІ місце – Заєць Софія, учениця 7 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІІ місце – Сосновська Ліна, учениця 7 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

 У  командному заліку  на особисто-командній дистанції  «Смуга перешкод»:

І місце – команда Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІ місце – команда Сквирського НВО «ЗОШ  І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ»;

ІІІ місце – команда Сквирського РЦДЮТ.

 

У  загальному заліку за підсумками двох дистанцій:

І місце – команда Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІ місце – команда Сквирського НВО «ЗОШ  І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ»;

ІІІ місце – команда Сквирського РЦДЮТ.

 

Майорко І.В., методист Центру творчості


Переглядів: 110 | Додав: РЦДЮТ | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz

  • Copyright MyCorp © 2018
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz