Офіційний сайт Сквирського РЦДЮТ
Меню сайту

Корисні посилання

Головна » 2015 » Вересень » 8 » 08.09.2015 - Чемпіонат Європи з авіамодельного спорту
18:08
08.09.2015 - Чемпіонат Європи з авіамодельного спорту

З 22 по 29 серпня 2015 року у місті Пазаржик (Болгарія) пройшов Чемпіонат Європи з авіамодельного спорту у класах кордових моделей літаків. В змаганнях приймало участь понад двохсот спортсменів авіамоделістів з 17 країн Європи. Достойно виступила учнівська молодь нашої держави у складі збірної команди України, яка здобула право захищати честь України на Всеукраїнських змаганнях цього року.

Так чемпіоном Європи серед юнаків у пілотажних моделях став вихованець Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості – Микита Леонідов. Набрані його пілотуванням бали у фігурному «катанні» літака надали можливість команді України стати командою-Чемпіоном Европи у пілотажних моделях, опередивши команди Росії та Словаччини.

Харківські учні Смирнов Анатолій та Моісіаді Артур, вихованці Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості, завоювали бронзові медалі у юнацьких перегонах моделей літаків, а Смирнов Анатолій став бронзовим призером у кордових швидкісних моделях.

Завдяки спортивній витримці та технічній підготовці наших вихованців команда України завоювала бронзові медалі у командному заліку у гоночних та швидкісних моделях, де результат команди складається з виступів дорослих та юних спортсменів.

Перемога нашого юного авіатора – Іллі Редюка зі Сквири  Київскої області  над трикратним чемпіоном Світу з Росії  надала можливість нашому спортсмену Чорному Станіславу з міста Києва стати чемпіонам Європи в особливому заліку та бронзовими призерами у командній першості.

Побажаємо нашим юним пілотам нових успіхів в спорті, успішного навчання та нових спортивних перемог!