Офіційний сайт Сквирського РЦДЮТ
Меню сайту



Корисні посилання







Головна » 2015 » Грудень » 11 » 11.12.2015 - Всеукраїнська виставка –конкурс «Український сувенір»
16:57
11.12.2015 - Всеукраїнська виставка –конкурс «Український сувенір»

Інформація про підсумки проведення районного етапу

Всеукраїнської виставки –конкурсу

«Український сувенір»

 

З 16.11. по 30.11. 2015 р. Сквирським районним центром дитячої та юнацької творчості було проведено районний етап Всеукраїнських виставок: виставки-конкурсу «Український сувенір» та новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція».

            Для участі у районному етапі виставок було подано 120 робіт, виготовлених у різних техніках декоративно-ужиткового мистецтва: вишивка, різьблення, петриківський розпис, аплікація, плетіння соломкою. образотворче мистецтво та інші.

             На підставі висновків журі переможцями та призерами конкурсів-виставок стали:

ВИСТАВКА-КОНКУРС «УКРАЇНСЬКИЙ СУВЕНІР»:

І місце – Волкотруб Мирослава, учениця 11 класу Пустоварівського НВК;

І місце – учні 2 класу Кам’яногребельського НВК;

І місце – Гаврищук Таїса, вихованка народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Андрейченко Ольга, вихованка народного колективу гуртка «Різьблення по дереву» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Кобилінська Юлія та Гаркуша Сніжана, вихованки гуртка «Рукотвори» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Зайцев Михайло, Майчук Роман, учні 2 класу Тхорівського НВК;

І місце – учні 4 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

Імісце – Павлівська Тетяна, учениця 4  класу Кривошиїнського НВО;

І місце – Квашук Юлія, учениця 9 класу Тхорівського НВК;

І місце – Збаращенко Поліна, вихованка гуртка «Художня вишивка» Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

І місце – Смолич Богдана, учениця 10 класу Сквирського НВК;

І місце – Баченко Карина, учениця 6 класу Самгородоцької ЗОШ І-ІІІ ст;

І місце – Бесараб Денис, учень 1 класу Чубинецького НВК;

ІІ місце – Слободенюк Дарина, учениця 5 класу Малолисовецького НВК;

ІІ місце – Пархоменко Євгенія, учениця 4 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІ місце – вихованці гуртка «Умілі руки» Оріховецького НВК;

ІІ місце – учні 9 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІ місце – Котик Олександра, вихованка гуртка «Українська вишивка» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – Дзюбенко Юлія, вихованка гуртка «Плетіння» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – Федорчук Діана, вихованка гуртка «Художня вишивка» Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

ІІ місце – Оскілко Ольга, учениця 2 класу Дулицького НВО;

ІІІ місце – Фіялко Дарина, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІІ місце – Літвінко Карина, учениця 3 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

ІІІ місце – Руденко Тетяна, Шельменко Карина, учні 6 класу Рудянського НВО;

ІІІ місце – Пільганчук Юрій, учень 1 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5.

 

НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНОЇ ВИСТАВКИ «НОВОРІЧНА КОМПОЗИЦІЯ»:

І місце – Гордійчук Денис, учень 2 класу Сквирського НВК;

І місце – Кругляківський Дмитро, учень 2 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

І місце – Андрейченко Ольга, вихованка народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Косовська Віолета, Віннічук Юлія, вихованки гуртка «Батик» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Брильова Валерія, вихованка гуртка «Квілінг» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – учні 2 класу Тхорівського НВК;

І місце – вихованці дошкільної групи Кам’яногребельського НВК;

І місце – Бжезовська Наталія, вихованка гуртка «Рукотвори» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Духнівська Катерина, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Руликівська Анна, вихованка гуртка «Українська вишивка» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – Нечай Іванна, учениця 10 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІ місце – Паламарчук Яна, учениця 2 класу Пустоварівського НВК;

ІІ місце – Гануля Артем, учень 2 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

ІІ місце – вихованці гуртка «Юні друзі природи» Оріховецького НВК;

ІІ місце – учні 6 класу Сквирського НВК;

ІІІ місце – вихованці гуртків «Чарівний пензлик та «Журналістика і дизайн» Буківського НВК;

ІІІ місце – Бровченко Вікторія, Ільясова Софія, учениця 9 класу Тхорівського НВК;

ІІІ місце – Бурко Анна-Вікторія, учениця 7 класу Сквирського НВК;

ІІІ місце – учні 3 класу Кам’яногребельського НВК;

ІІІ місце – Цюкало Максим, учень 8 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІІ місце – Багатченко Богдан, вихованець гуртка «Виготовлення сувенірів» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІІ місце – Котяй Соломія, учениця 1 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

ІІІ місце – Цапок Діана, учениця 1 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

ІІІ місце – Юхимчук Анна, учениця 3 класу Кривошиїнського НВО.

            Бажаємо учасникам конкурсу подальшого творчого зростання та нових перемог.

                                                                                  Майорко І.В.,

                                                                                  методист Центру творчості












Переглядів: 793 | Додав: РЦДЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz

  • Copyright MyCorp © 2020
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz