Офіційний сайт Сквирського РЦДЮТ
Меню сайту



Корисні посилання







Головна » 2018 » Лютий » 19 » 19.02.2018 - Космічні фантазії
18:10
19.02.2018 - Космічні фантазії

Інформація про підсумки районного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу
"Космічні фантазії"

 

З 07 по 15 лютого 2018 року в приміщенні Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості проходила районна виставка-конкурс учасників районного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії».

Метою проведення заходу є розвиток творчих здібностей дітей та підлітків, підвищення рівня їх знань у галузі природничих та гуманітарних наук, підвищення зацікавленості у дослідженні космосу.

Для участі в конкурсі було подано 72 творчі дитячі роботи у номінаціях «Образотворче мистецтво», «Декоративно-ужиткове мистецтво», «Літературний твір».

При оцінюванні робіт члени журі врахували оригінальні ідеї, глибину змісту, стиль, манери та якісний рівень виконання літературних та мистецьких робіт.

За рішенням журі було визначено переможців та призерів виставки-конкурсу:

у номінації «Образотворче мистецтво»:

І вікова категорія

І місце – Мялук Дарину, вихованку народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Баченко Владиславу, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – Бондар Вікторію, ученицю 3 класу Тхорівського НВК;

ІІ місце – Морофіянця Еміна, учня 2 класу Сквирського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.. №5 – ДНЗ»;

ІІ місце – Кондеревича Дмитра, учня 2 класу Тхорівського НВК;

ІІ місце – Гончара Дениса, учня 2 класу Тхорівського НВК;

ІІІ місце – Миронюк Валерію, ученицю 4 класу Сквирського НВК;

ІІІ місце – Лозенко Тетяну, ученицю 4 класу Шапіївського НВК;

ІІІ місце – Лисюк Катерину, ученицю 2 класу Сквирського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ».

ІІ вікова категорія

І місце – Харитонкіну Ксенію, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Павленко Амалію, ученицю 8 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст.№2;

II місце – Гурківський Богдан, учень 9 класу Самгородоцької ЗОШ І-ІІІ ст;

ІІ місце – Гашенко Юлію, ученицю 8 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст.№2;

ІІ місце – Мєдвєдєву Вікторію, ученицю 11 класу Дулицького НВО;

ІІ місце – Мялук Дарину, ученицю 8 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст.№2;

ІІІ місце – Кучер Катерину, ученицю 9 класу Горобіївського НВК;

ІІІ місце – Чех Олександру, ученицю 9 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»;

ІІІ місце – Дмитрів Анастасію, ученицю 7 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

ІІІ місце – Омельченко Юлію, ученицю 11 класу Дулицького НВО.

у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво»:

І місце – Шестункіна Назара, Бабича Назара, вихованців гуртка «Початкове технічне моделювання» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Асавальчука Артура, вихованця авіамодельного гуртка Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Майорко Дарину, вихованку гуртка «Валяння вовни» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Саєнко Аліну, вихованку гуртка «В’язання гачком» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Кліщ Надію, Мартиненко Світлану, Галаєву Вікторію, вихованок гуртка «Виготовлення сувенірів» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Звіздовську Поліну, вихованку гуртка «Крій та шиття» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – Сотніченка Назара, учня 1 класу Сквирського НВК;

ІІ місце – Гетьман Тетяну, ученицю 2 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»;

ІІ місце – Гетьмана Андрія, учня 4 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»;

ІІ місце – Петриченка Максима, учня 4 класу Сквирського НВК;

ІІ місце – Петриченка Дмитра, учня 9 класу Сквирського НВК;

ІІІ місце – Міщук Каріну, ученицю 2 класу Горобіївського НВК.

ІІІ місце – Чабан Уляну, ученицю 6 класу Горобіївського НВК.

у номінації «Літературний твір»:

І місце – Середу Олександру, ученицю 10 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»;

ІІІ місце – Гаврищук Таїсію, ученицю 9 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»;

ІІІ місце – Бай Єсенію, ученицю 11 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»;

ІІІ місце – Вакуленка Богдана, учня 5 класу Камяногребельського НВК.

 

Гітченко Л.О., методист Сквирського Центру творчості


Переглядів: 194 | Додав: РЦДЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Архів записів
Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz

  • Copyright MyCorp © 2018
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz