Офіційний сайт Сквирського РЦДЮТ
Меню сайту



Корисні посилання







Головна » 2017 » Березень » 27 » 27.03.2017 - Змагання з техніки пішохідного туризму
13:10
27.03.2017 - Змагання з техніки пішохідного туризму

Підсумки районних змагань з техніки пішохідного туризму
в закритих приміщеннях серед учнівської молоді

            З метою популяризації дитячо-юнацького пішохідного туризму в районі, виявлення кращих команд і спортсменів 25 березня 2017 р. на базі Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 відбулися районні змагання з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях серед учнівської молоді.
         У змаганнях взяли участь 8 команд із 8 навчальних закладів Сквирського району, а саме: Сквирських ЗОШ І-ІІІ ст. №1, 2, 3, 5, Оріховецького, Чубинецького, Шапіївського НВК та ДНЗ «Сквирське ВПУ».
      До програми змагань входили: особисто-командна дистанція «В’язання вузлів», особисто-командна дистанція «Смуга перешкод».
          а рішенням суддівської колегії переможцями та призерами районних змагань з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях стали:

в особистому заліку на особисто-командній дистанції «В’язання вузлів»:

І місце – Мельничук Вадим, учень 11 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

ІІ місце – Кобернюк Владислав, учень 9 класу Чубинецького НВК;

ІІІ місце – Пашкевич Давид, учень 10 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

І місце – Чорнолецька Софія, учениця 11 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІ місце – Музичук Анна, учениця 11 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІІ місце – Петренко Анастасія, учениця 8 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №5.

 

У командному заліку на особисто-командній дистанції «В’язання вузлів»:

І місце – команда Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

ІІ місце – команда Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІІ місце – команда Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

 

В особистому заліку на особисто-командній дистанції  «Смуга перешкод»:

І місце – Мельничук Вадим, учень 11 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

ІІ місце – Палієнко Володимир, студент ДНЗ «Сквирське ВПУ»;

ІІІ місце – Рубльов Андрій, учень 6 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

І місце – Чорнолецька Софія, учениця 11 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІ місце – Станкевич Анастасія, учениця 11 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

ІІІ місце – Музичук Анна, учениця 11 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3.

 

У  командному заліку  на особисто-командній дистанції  «Смуга перешкод»:

І місце – команда Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

ІІ місце – команда Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІІ місце – команда Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №5.

 

У  загальному заліку за підсумками двох дистанцій:

І місце – команда Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

ІІ місце – команда Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІІ місце – команда Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №5.


 

                   

                   

                   

                       

                   

                   

                                                               

                                   

                   

                   

                   



Переглядів: 279 | Додав: РЦДЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz

  • Copyright MyCorp © 2020
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz