Офіційний сайт Сквирського РЦДЮТ
Меню сайтуКорисні посилання                                                                   Наш Центр
                                                                                                                                                                                                                                                                                        Любимо дитину, цінуємо творчість, плекаємо талант! 
                                                                                                                                                                                                       
 Сквирський районний центр дитячої та юнацької творчості – позашкільний навчально-виховний багатопрофільний заклад створений у лютому 1993 року (заклад починає свою історію із 1930-х років) його діяльність спрямовано на розвиток творчої особистості, здобуття дітьми додаткових знань, умінь і навичок за інтересами.

В основу діяльності закладу покладені Конституція України, Закони України «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», Національна доктрина розвитку освіти, Національна програма виховання дітей та учнівської молоді в Україні.

Юридична адреса закладу: 09000, Київська область, м. Сквира, вул. Богачевського, 55, тел. 5-29-00.

У 2011 році заклад пройшов атестацію, за результатами атестації визначено його високий рівень освітньої діяльності з відзнакою (свідоцтво про атестацію серія ПНЗ №001992 від 04.06.2011 р.)

Районний центр дитячої та юнацької творчості – це 63 гуртків, які працюють за художньо-естетичним, гуманітарним, науково-технічним, еколого-натуралістичним, туристсько-краєзнавчим, фізкультурно-спортивним, військово-патріотичним, оздоровчим, соціально-реабілітаційним, дослідницько-експериментальним напрямами; це 2130 вихованців – учні не лише міських, але й сільських загальноосвітніх навчальних закладів – Самгородоцької, Пищиківської ЗОШ; Шамраївського, Пустоварівського, В.Половецького, Оріховецького, Тхорівського, Чубинецького, К.Гребельського, Шапіївського НВК, Кривошиїнського, Дулицького НВО.

66 керівників гуртків роблять творче життя дітей змістовним, наповненим новими відкриттями. Вони вчать дітей і вдосконалюють свою педагогічну майстерність. Педагоги закладу орієнтуються на гуманістичні позиції в роботі з вихованцями, на створення всіх умов для емоційно-психологічної захищеності та душевного комфорту дітей, можливості реалізувати свої потреби в позитивних емоціях, радості та успіху, соціальної значущості. На перший план в діяльності закладу виступає вирішення проблеми особистісно зорієнтованого підходу до навчання та виховання учнів в умовах позашкілля.

Для сприяння розвитку цілісної системи позашкільної освіти учнів району РЦДЮТ виконує координаційно-методичну роль. Однією з форм роботи в даному напрямку є організація та проведення масових художньо-естетичних, гуманітарних, туристсько-краєзнавчих, екологічних та природоохоронних заходів, акцій, конкурсів до яких залучаються загальноосвітні заклади району.

Стало вже традиційним проведення районних етапів таких обласних та Всеукраїнських заходів як: «Космічні фантазії», «Об’єднаймося ж, брати мої!», «Новорічна композиція», «Моя батьківщина – Україна», «В об’єктиві натураліста», «Український сувенір», «День довкілля», «Калиновий дзвін», фестиваль-конкурс хореографічних колективів «Терпсихора запрошує…», фольклорний фестиваль, туристські змагання.

Всі заходи плануються таким чином, щоб залучити до них якомога більший загал учнівської молоді, де вона змогла б проявити свої різносторонні здібності.

         


                   
                     
                                       

                                                                                                                                                                                               

                                                                                                                                                                                                                                                           

 

  


Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz

  • Copyright MyCorp © 2024
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz