Офіційний сайт Сквирського РЦДЮТ
Меню сайтуКорисні посилання

Сквирське територіальне відділення

Малої академії наук учнівської молодіУкраїни

 

Одним із напрямків роботи Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості є науково-дослідницька діяльністьстаршокласників.Даний напрямок є найвагомішим вектором творчого пошуку в роботі Малої академії наук України.

Науково-методична проблема Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості у 2015/2016 навчальному році:«Формування творчої особистості на засадах педагогіки життєтворчості та успіху в умовах розвитку єдиного інформаційно-освітнього середовища».

Центр творчості у 2015/2016 навчальному році працює над довготривалим проектом: «Плекаймо наукову зміну», який розпочав свою роботу з 2011 року. Засновником проекту є наукове товариство «Еврика», яке функціонує на базі центру творчості.

Мета Малої академії наук України – поглиблення науково-практичних знань із галузевих наук у секціях і наукових товариствах, подальше зміцнення наукових зв’язків між шкільною молоддю і науковими установами.

Педагогічний процес у МАН має свої особливості, які відрізняють його від звичайних уроків у школі. І перш за все це те, що плани й програми наукових гуртків, клубів, секцій, на відміну від стабільних навчальних програм, охоплюють такі галузі знань і практичної діяльності, які виходять за межі уроку, враховуючи індивідуальні інтереси та творчий потенціал конкретної дитини. 

Головні завдання Малої академії наук учнівської молоді:

  • реалізація державної політики у сфері позашкільної освіти;

  • виявлення, розвиток і підтримка обдарованої молоді, стимулювання її творчого потенціалу, розвиток наукової та дослідницько-експериментальної діяльності вихованців (учнів, слухачів);

  • створення умов для гармонійного розвитку особистості, задоволення потреб учнівської молоді в позашкільній освіті, організації її оздоровлення, дозвілля і відпочинку;

  • задоволення потреб учнівської молоді у професійному самовизначенні відповідно до їх інтересів і здібностей;

 • формування у вихованців (учнів, слухачів) національної самосвідомості, активної громадянської позиції, мотивація здорового способу життя;

  • надання загальноосвітнім навчальним закладам методичної допомоги з питань роботи з обдарованою молоддю;

     просвітницька діяльність.

Систематична та цілеспрямована робота у науково-дослідницькому напрямімає високу результативність участі учнів-членів МАН в усіх етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів- членів МАН України. У 2014-2015 навчальному році взяли участь у ІІ (обласному)етапі- 20 учнів, призерами стали – 15 учнів. Учасниками ІІІ (Всеукраїнського) етапу стали 3 учні, переможцями ІІІ (Всеукраїнського) етапу – 2 учні,а саме:

секція:екологія -Гуцалюк Максим Анатольович, вихованець Сквирського РЦДЮТ,учень 11 класу Сквирський НВК «Загальноосвітня школа I -IIст. №4 дитячий садок»– IІІ місце. Тема роботи: «Вплив екоекстрогенів на здоров’я та астрометричні показники».

Науковий керівник- Димань Тетяна Миколаївна, доктор сільськогосподарських наук, професор; учитель - ГудзенкоНаталія Василівна.

секція: всесвітня історія -Вітюк Максим Сергійович, вихованець Сквирського РЦДЮТ,учень 10 класу НВК «Сквирський ліцей ЗОШ I - IIст.» –

IІІ місце. Тема роботи: «Інформаційні війни в період холодної війни на прикладі Берлінської кризи».

Науковий керівник - Пасічник Наталія Сергіївна, кандидат історичних наук, доцент; учитель - Козлова Ольга Леонідівна.


У 2015/2016 н.р до роботи з обдарованими дітьми району залучено чотирнадцять науковців та кращих вчителів-предметників,а саме:3 заслужених учителі України,8 кандидатів наук, 6 доцентів, 2 доктори наук, 2 професори, які працюють із 54 вихованцями закладу у 19 секціях Малої академії наук України. 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz

  • Copyright MyCorp © 2024
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz