Офіційний сайт Сквирського РЦДЮТ
Меню сайту



Корисні посилання







Головна » 2015 » Травень » 1 » 01.05.2015 - «Здорові діти – здорова нація»
16:33
01.05.2015 - «Здорові діти – здорова нація»

Інформація

про підсумки районного конкурсу творчих дитячих робіт «Здорові діти – здорова нація»

20 квітня 2015 року в приміщенні Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбулося відкриття районної виставки-конкурсу творчих дитячих робіт «Здорові діти – здорова нація».

Метою проведення заходу є формування в учнівської молоді навичок здорового способу життя та здорового харчування; вміння самостійно обирати якісні продукти харчування, правильно визначати раціон харчування; виявлення та розвиток в учнів творчих здібностей; підвищення відповідальності учнів за власне здоров’я.

На розгляд журі було представлено 80 робіт з 19 навчальних закладів м.Сквири та Сквирського району у номінаціях: «Образотворче мистецтво», «Літературна творчість», «Науково-дослідницька робота».

За рішенням журі було визначено переможців та призерів конкурсу:

у номінації образотворче мистецтво:

плакат

І місце – Кохана Дениса, учня 4 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІ місце – Сомолич Богдану, ученицю 9 класу Сквирського НВК;

ІІ місце – Максименко Ольгу, ученицю 10 класу Буківського НВК;

колаж

І місце – Мельнічук Катерину, ученицю7 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»;

ІІ місце – Лубківську Катерину, ученицю 11 класу Дулицького НВО;

ІІ місце – Маруняк Катерину, Лінько Аллу, Клюєнко Анну, учениць 7 класу В.Половецького НВК;

ІІ місце – Мухіна Юрія Васильовича, директора Шапіївського НВК;

ІІІ місце – Ніфоровського Назара, вихованця гуртка «Лідер» Сквирського РЦДЮТ;

малюнок

І місце – Коршун Тетяну, ученицю 10 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІ місце – Ільясову Софію, ученицю 8 класу Тхорівського НВК;

ІІ місце – Бровченко Вікторію, ученицю 8 класу Тхорівського НВК;

ІІІ місце – Стоянову Дарину, ученицю 11 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

ІІІ місце – Ткачука Максима, учня 6 класу К.Гребельського НВК;

реклама

І місце – Лебедик Тетяну, ученицю 10 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІ місце – Карпук Наталію, ученицю 7 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

ІІІ місце – Карпенюк Вікторію, Шемчик Дарину, учениць 7 класу Рудянського НВО;

ІІІ місце – Паламарчук Анну, студентку ІІ курсу ДНЗ «Сквирське ВПУ»;

ІІІ місце – Гільченко Олену, ученицю 7 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

у номінації літературна творчість:

І місце – Гетьмана Андрія, вихованця гуртка «Початкове технічне моделювання» Сквирського РЦДЮТ;

І місце – Ткачука Максима, учня 6 класу К.Гребельського НВК;

І місце – Потайчука Максима, учня 5 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

І місце – Цап Валерію, ученицю 6 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»;

І місце – Олейніченко Поліну, ученицю 6 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»;

І місце – Марковича Олега, учня 11 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

ІІ місце – Малу Наталію, ученицю 9 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

ІІ місце – Бачинського Богдана, учня 7 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

ІІ місце – Верещинського Артема, учня 6 класу Тхорівського НВК;

ІІ місце – Цеюкову Анастасію, Пазірук Олену, Савченко Карину вихованок гуртка «Юні фізіологи рослин» Сквирського РЦДЮТ;

ІІІ місце – Мельніченко Вікторію, ученицю 4класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

вірш

І місце – Мельнічук Катерину, ученицю 7 класу НВК "Сквирський ліцей – ЗОШ  І-ІІ ст.";

І місце – Кирильченко Діану, ученицю 3 класу Тхорівського НВК;

І місце  - Трофимчук Оксану, ученицю 8 класу Дулицького НВО;

ІІ місце – Грабовського Михайла, учня 5 класу Чубинецького НВК;

ІІ місце – Калуцьку Оксану, ученицю 5 класу Чубинецького НВК;

ІІІ місце – Гаркушу Ольгу, ученицю 5 класу Чубинецького НВК;

ІІІ місце – Грисюк Вікторію, ученицю 1 класу Шапіївського НВК;

ІІІ місце – Коваля Давіда, учня 1 класу Шапіївського НВК;

у номінації науково-дослідницька робота:

І місце – Борисенко Марію, ученицю 11 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

ІІ місце – Доліненко Вікторію, ученицю 9 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»;

ІІ місце – Ходаківську Анну, ученицю 7 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»;

ІІІ місце – Котяя Данила, учня 7 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

ІІІ місце – Вигівську Анастасію, ученицю 6 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст.№2;

реферет

І місце – Вільхівського Назара, учня 4 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

І місце – Ярмульську Анастасію, ученицю 6 класу К.Гребельського НВК;

І місце – Рабодзей Марію, ученицю 9 класу Самгородоцької ЗОШ І-ІІІ ст;

ІІ місце – Ніфоровського Назара, вихованця гуртка «Лідер» Сквирського РЦДЮТ;

ІІІ місце – Грищенко Дарину, вихованку гуртка «Лідер» Сквирського РЦДЮТ.

 

 Гітченко Л.О., методист Сквирського РЦДЮТ










Переглядів: 838 | Додав: РЦДЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz

  • Copyright MyCorp © 2024
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz