Офіційний сайт Сквирського РЦДЮТ
Меню сайту



Корисні посилання







Головна » 2014 » Квітень » 2 » 02.04.2014 - Підсумки проведення районних змагань з техніки пішохідного туризму
20:11
02.04.2014 - Підсумки проведення районних змагань з техніки пішохідного туризму

       

Підсумки проведення районних змагань з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях серед учнівської молоді Сквирщини

 

 

 

24 березня 2014 року на базі Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 відбулися районні змагання з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях серед учнівської молоді Сквирщини.

За рішеннях головної суддівської колегії переможцями та призерами змагань стали:

на етапі «В’язання вузлів»:

Група А

І місце – Панфілова Тетяна, учениця 10 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

ІІ місце – Білецька Тетяна, учениця 9 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІІ місце – Гаврилюк Дарина, учениця 7 класу Сквирського НВК;

І місце – Мухін Ярослав, вихованець гуртка «Спортивний туризм» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – Старжинський Євген, вихованець гуртка «Спортивний туризм» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІІ місце – Борисевич Юрій, учень 10 класу Сквирського НВК.

 

Група Б

І місце – Демиденко Юлія, учениця 8 класу Чубинецького НВК;

ІІ місце – Сарсенгалієва Карина, учениця 7 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

ІІІ місце – Туфанова Альфія, учениця 9 класу Тхорівського НВК;

І місце – Сарсенгалієв Максим, учень 7 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

ІІ місце – Палієнко Володимир, учень 7 класу Сквирського НВК;

ІІІ місце – Абрам′юк Андрій, учень 9 класу Шапіївського НВК.

 

На особистій дистанції  «Смуга перешкод»:

Група А

І місце – Панфілова Тетяна, учениця 10 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

ІІ місце – Білецька Тетяна, учениця 9 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІІ місце – Чорнолецька Софія, учениця 8 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

І місце – Старжинський Євген, вихованець гуртка «Спортивний туризм» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – Мухін Ярослав, вихованець гуртка «Спортивний туризм» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІІ місце – Борисевич Юрій, учень 10 класу Сквирського НВК.

 

Група Б

І місце – Сергійчук Валерія, учениця 6 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІ місце – Сарсенгалієва Карина, учениця 7 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

ІІІ місце – Демиденко Юлія, учениця 8 класу Чубинецького НВК;

І місце – Сарсенгалієв Максим, учень 7 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

ІІ місце – Абрам′юк Андрій, учень 9 класу Шапіївського НВК;

ІІІ місце – Палієнко Володимир, учень 7 класу Сквирського НВК.

 

На командній дистанції  «Смуга перешкод»:

Група А

І місце – команда Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – команда Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІІ місце – команда Сквирського НВК.

 

Група Б

І місце – – команда Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІ місце – команда Шапіївського НВК;

ІІІ місце – команда НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»

 

На командній дистанції «Естафета»:

Група А

І місце – команда Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – команда Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІІ місце – команда Сквирського НВК.

 

У загальному заліку по підсумках двох дистанцій:

Група А

І місце – команда Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – команда Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІІ місце – команда Сквирського НВК.

 

                                                        Майорко І.В., методист Центру творчості

 

Переглядів: 605 | Додав: РЦДЮТ | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz

  • Copyright MyCorp © 2024
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz